kupowanie w Łodzi

Spojenie hipermarketu z butikami, jakie posiadają własne filie w jakimkolwiek centrum handlowym to optymalny sposób na zakupy w Łodzi. Łódź to miasto z najogromniejszym w Polsce zieleńcem w granicach miasta, także z jednym z największych w Polsce centrum handlowym Manufaktura. Łódź jest znana również z ulicy Piotrkowskiej i szkoły filmowej.

Łódzka Manufaktura to miasto samo w sobie.

Jeżeli prezentowany na tej stronie post okazał się dla Ciebie ciekawy, kliknij tutaj, gdyż naprawdę warto zobaczyć tu również inny analogiczny tekst!

Środkowe położenie zajmuje rynek, gdzie odbywają się rozmaitego rodzaju imprezy i występy. Nadzwyczaj ciekawym przedsięwzięciem jest to, że latem fragment tej przestrzeni zajmuje piaszczysta plaża, natomiast zimą jest możliwość korzystać ze ślizgawki. Manufaktura szczyci się najdłuższą fontanną w Europie. Śliczny widok podświetlanej wody, przesuwającej się w takcie muzyki, to rewelacyjny widok. Dobrym wyjściem jest rozmieszczenie w centrach handlowych placów zabaw dla najmłodszych, ażeby rodziciele zdołali łatwo zrobić niezbędne zakupy.

galeria handlowa

Autor: Joshua Brown
Źródło: http://www.flickr.com

Zakupy w Łodzi jest możliwość robić w kilkuset sklepach umiejscowionych w jednym regionie. W przebyciu tak rozległych tras pomagają konsumentom osobliwe pojazdy. Manufaktura to nie tylko centrum zakupowe, to też centrum zabaw i rekreacji.

Zaintrygował Cię nasz wpis? Zatem będą przydatne ekstra źródła (http://osadanaochodzitej.pl/), które dadzą Ci sporo szczegółów na ten temat. Zachęcamy więc do wejścia w ten link.

Kino z 15 salami, kręgielnia, pretensjonalna ściana wspinaczkowa o wielorakim szczeblu trudności, fitness klub i skate park. Przy sposobności zakupów jest możliwość też skorzystać z kompleksu kulturalnego. W Manufakturze odnajduje się ok. 260 sklepów, w tym z dronami i akcesoriami. Poza tym 2 hipermarkety, część usługowa, która pochłania 12 000 m² powierzchni urzędowych, w tym bank. W zestaw kompleksu wchodzi również czterogwiazdkowy hotel z 200. pokojami. Przebudowa dawnej wytwórni została tak stworzona, by częściowo zatrzymać ówczesną aurę owego miejsca. Dominują tu stare, pofabryczne budowle z czerwonej, nieotynkowanej cegły, które zostały jednak całkiem przebudowane w środku.

Czyniąc zakupy w Łodzi, koniecznie należy pospacerować ulicą Piotrkowską. Jest to punkt spotkań lokalnej populacji. Mimo iż współczesna Manufaktura pociąga rzesze kupujących, to liczne sklepy, chociażby z ceneolokalnie i przyuliczne ogródki z piwem, jak i pobliskie dyskoteki, cały czas cieszą się olbrzymią popularnością.