Z jakiego powodu warto byłoby odwiedzić Krosno wspólnie ze swymi maluchami?

Jeżeli chcesz poznać wszystkie zalety Podkarpacia, warto tam wyjechać i po prostu poznać je osobiście. Miasto to oferuje tak wiele atrakcji, że swego czasu nosiło miano małego Krakowa.

Poza organizowanym tam w połowie roku Dniem Krosna, należałoby także wybrać się tam na organizowane w maju pokazy balonowe czy też lipcową imprezę pod nazwą Świet(l)ne Miasto czy sierpniowe Karpackie Klimaty.

Nie rezygnuj – kontynuuj poznawanie (https://www.apollotour.pl/) interesujących Cię postów. Wyszukasz ich stosunkowo wiele na naszej nowej witrynie. Namawiamy!

Także tamtejszy region jest wart odwiedzenia, ponieważ jest w tamtym miejscu m.in. zamek Kamieniec. Jeżeli podróżujesz z Waszymi pociechami, trzeba pamiętać o utworzeniu takiego planu wyjazdu, żeby znajdowały się tam także rozrywki przeznaczone tylko dla nich. Na szczęście w Krośnie jest dużo takich atrakcji. Należą do nich choćby Centrum Dziedzictwa Szkła czy Linowy Park Przygody czy Rodzinny Park Rozrywki. Jest w tamtym miejscu także Fikoland czy znaczna sala zabaw czy park jordanowski. Na miejscu można także wypożyczyć rower, aby móc w sposób ekologiczny oraz zdrowy odwiedzić miejsca, które są w pobliżu Krosna. Jeśli interesuje Cię wygodny i tani nocleg Krosno to miejsce, do którego naprawdę należałoby wyjechać.

nocleg Krosno

Autor: Jacek Becela
Źródło: www.flickr.com

Wymienione na początku miejsca prawdopodobnie nie brzmią jak klasyczne atrakcje dla dzieci, jednak są w tamtym miejscu oddzielne trasy dla dzieci, które także mogą nie tylko je zaciekawić, ale także dużo nauczyć. W parku linowym z kolei są nie tylko atrakcje dla sympatyków wspinania, ale także specjalne wodne kule, którymi można by pływać na tamtejszym dużym basenie.

Jest to niezwykle bezpieczna forma zabawy, gdyż dziecko nie posiada bezpośredniego kontaktu z powierzchnią wody. Bardzo ciekawą atrakcją jest też labirynt, jakiego ściany mają aż 170 cm wysokości.