Południe Polski jest bardzo pięknym regionem, gdzie bez kłopotów mamy możliwość spędzić weekend albo dwutygodniowy urlop

Cudowna przyroda, lasy i góry; pyszne jedzenie oraz mili mieszkańcy – ta całość możne przyciągać ludzi na południe Polski – nie tylko Polaków, ale także zagranicznych gości.
Jeżeli pragniecie wysyłać co roku swoje dzieci na obozy jeździeckie to okolice Limanowej posiadają rewelacyjną do tego bazę.

Continue reading >Południe Polski jest bardzo pięknym regionem, gdzie bez kłopotów mamy możliwość spędzić weekend albo dwutygodniowy urlop

Urzekająca przyroda, polany oraz pagórki; świetne dania i mili ludzie – to wszystko możne ściągać wszystkich na południe Polski – nie tylko naszych rodaków, ale również obcokrajowców.
Jeżeli pragniecie wyprawiać co roku swoje pociechy na obozy jeździeckie to okolice Limanowej posiadają cudowną do tego bazę.

Cudowne lasy, niewiele samochodów oraz uczucie, że jest się blisko ziemi. Z tych powodów taki obóz i spędzone kilkanaście dni w otoczeniu śpiewu ptaków oraz odgłosów lasu, będą pamiętanym doświadczeniem. Profesjonalni opiekunowie z pewnością zaszczepią w naszym dziecku serce do koni Zapewne maluch już do końca życia będzie kochał jeździć konno i przy wszelkiej nadarzającej się okazji będzie dosiadał rumaka.
Będąc w Limanowej nie powinniśmy zapomnieć, że jest to niezwykle fajne górskie miasteczko. Jeśli interesuje nas rewelacyjny obiad, to Limanowa restauracja (zobacz: restauracja legnica) (każda w tym pięknym rejonie!) zaserwuje nam smakowite, regionalne specjały . Nie możemy przegapić takiej możliwości. Możliwe że tak zakochamy się w tej kuchni, że zechcemy wracać na ich potrawy. Należy powiedzieć także, że dania w każdej porze roku będą inne, ponieważ właściciel restauracji gotuje z darów natury – zatem na przykład na grzyby należy wpaść jesienią.
Trzeba zwiedzać nasz piękny kraj.

Mamy mnóstwo do pokazania zapalonym podróżnikom, poszukiwaczom przygód, ale również amatorom powolnych wędrówek oraz wiejskiej ciszy. Odkrywajmy swój rejon, bo warto.