Przezwyciężaj napięcie i w drodze dotykaj istnienia

Kiedyś kochałeś podróżować, a dziś ze zdziwieniem zauważasz, że coraz trudniej tobie wypuścić się z domu. Co prawda chciałabyś ogrzać się w cieple Grecji lub wychylić lampkę rewelacyjnego wina na paryskim bruku, ale tak trudno opanować amok jaki zaczyna się przed podróżą.

Continue reading >Przezwyciężaj napięcie i w drodze dotykaj istnienia

Kiedyś uwielbiałeś wyjeżdżać, a teraz ze zdumieniem widzisz, iż coraz trudniej tobie wypuścić się z domu. W prawdzie chciałabyś ogrzać się w słońcu Grecji lub wypić lampkę nieprzeciętnego wina na berlińskim bruku, lecz tak trudno zabić amok jaki rodzi się przed wycieczką.

wesele

Autor: Robb1e
Źródło: http://www.flickr.com
ocean

Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
Odblokuj się!
Od wielu osób usłyszysz, że wyjazdy są niezwykle użyteczne. Dają nade wszystko sposobność z innej perspektywy popatrzeć na świat, na twoje bytowanie, rodzinę, przyjaciół. Podróże uzupełniają ciebie w doświadczenia i znajomości, lecz nade wszystko tworzą przygody. Chociażby dla doświadczeń warto odważyć się na wyjazdy. Może obawiasz się latać samolotem, drżysz, że nie porozumiesz się w Berlinie, zgubisz paszport, apartament ci spłonie.

Każdy z nas ma swoje fobie przed podróżą, lecz blisko są na pewno uczynni kompani i choćby skomplikowane sytuacje mogą być w albumie rewelacyjnymi retrospekcjami. Pamiętaj, korzystniej przetrwać burzę, niż wiecznie siedzieć w mieszkaniu na kanapie. Bycie, to doświadczanie, próbowanie, oszołomienie, a wyjazdy dostarczają nam to na pewno. zatem, nie czekaj na najkorzystniejszy moment. Zorganizuje chociaż malutki wypad już w tej chwili. A kiedy pragniesz uniknąć zbyt wielu starań, wybierz się na wycieczkę z agentem, który wiele spraw za ciebie zorganizuje.

Wycieczkę możesz zaplanować o każdej porze roku. Aczkolwiek do niektórych miejsc warto udać się po wakacjach, żeby uniknąć tłumów. Pomyśl, gdzie najbardziej chciałbyś pojechać i spełnij swoje sny już teraz.