Stadnina koników w Limanowej – czyli, kilkanaście słów na temat tamtejszej szkółki jeździeckiej

Limanowa to usytuowana wewnątrz woj. małopolskim maluteńka – bo mająca zaledwie 7,197 m2 – mieścinka, w której to odnajdziemy kilka atrakcji turystycznych, jednak to dzięki widoczkom owe lokalizacja bardziej zasługuje na nasze zainteresowanie.

Wewnątrz owym miasteczku znajdziemy także stadninę koni, która to posiada własny klub jeździecki, a o którym za chwilkę po opowiadamy…
podróż

Autor: Chelsea Gabriel
Źródło: http://www.flickr.com
Ponad wszystko trzeba po zaznaczać, że sama stadnina (wizytówka przedsiębiorstwa Stadnina Iskra < wciśnij na link ten odnośnik) koni Limanowa, nie posiada osobistej stronki internetowej - wszelkie potrzebne nam informacje na jej temat odnajdziemy jednakże "buszując" po wnętrzu sieci internetowej, czy też zerkając bezpośrednio na stronkę owego miasteczka, gdzie odnajdziemy informację o 3 lokalizacjach, gdzie odnajdziemy koniki. Jednakże żadne spośród tych lokalizacji, nie ma w posiadaniu napomkniętej strony i tylko jedna z nich bywa nadmieniona w Mapkach Google - dlatego właśnie to na niej się dzisiaj skoncentrujemy. Stadnina (witryna internetowa) Koni – czyli, znany w tamtym obszarze Klub Jeździecki „Parada”, to lokalizacja przeznaczone równocześnie dla osób pełnoletnich, jak również dla dzieciaków. Owe miejsce odnajdziemy na uliczce Leśnej, na której wspomniany klub działa już od dokładnie 1993 roku, a więc nie ma co się obawiać co do tematu ich autentyczności w szczególności, że można łatwo po sprawdzać, jak sprawnie działa to konkretne miejsce, dzięki podanemu przez nią w sieci numerkowi typu KRS.

Powiat Limanowski – w którym znajduje się Limanów – jak dobrze jeszcze zauważyć, posiada wewnątrz swoim składzie kilka miast, które to również posiadają własne stadniny. Dlatego jeśli planujesz odwiedzić ów powiat, nie możesz ich pominąć!