Wiosenne porządki w szafie

Raz na jakiś czas należy zarządzić porządki w garderobie. Jeśli porządki wiosenne dopiero przed Tobą, poznaj sposoby na przechowywanie strojów, ażeby nie trzeba było ich prasować po każdym wyjęciu z szafy.

Ruiny kościoła w Trzęsaczu

Autor: Kasprzol
Źródło: http://www.flickr.com
lot

Autor: paukrus
Źródło: http://www.flickr.com
Sprawdź również, w jaki sposób praktyczne Wyposażenie szafy ułatwi Ci opanowanie bałaganu w ubraniach. Ubrania leżące na półkach nie powinny poukładane być w wielgachne sterty. Trudno wtenczas wyjmować owe leżące pod spodem, zaś poza tym zwykle używamy tych leżących na górze.

W przypadku jeśli musisz znaleźć oprócz tego też inne dodatkowe informacje na ten temat, to więcej zobaczysz na portalu (https://www.coraltravel.pl/Grecja/Rodos/hotel/LA_BRANDA_BLUE_BAY_RESORT/4240/40-4803-24FF.html), do którego odnośnik jest w tym miejscu.

Mniejszy stosik na półce gwarantuje także lepszą wentylację okryć. Stąd półeczki nie powinny być nadto wysokie. Na składane bluzki, koszulki a także sweterki potrzebujesz półeczek o szerokości 45-60 cm jak też wysokości 30 cm. komfortowe półki na pościel i ścierki mają szerokość 50-100 cm jak też wysokość 30-40 cm.

ubrania wiszące na wieszakach powinny być powieszone luźno – minimum 3 cm jedna od drugiej. Na koszulę, suknię, bluzeczkę potrzebujesz mniej więcej 7 cm drążka. Na drążku długości 100 cm zmieści się 14-15 sztuk ubiorów. Na marynarkę, płaszcz oraz żakiet potrzebujesz 11-12 centymetrów drążka. Na drągu o długości 100 cm możesz zatem zawiesić jedynie 9 sztuk. Odstęp drążków na wiszące odzieże trzeba dobrać do długości kreacji. Na krótkie kiecki jak też koszule potrzeba miejsca o wysokości 1 metra. Spódnice i płaszcze wieszamy na drągach zamocowanych na wysokości 140 cm. Drobną odzież, ścierki oraz ręczniki korzystniej przechowywać w pojemnikach, przegródkach, albo koszach niż na półkach.

Szuflady na bieliznę i krawaty nie powinny być głębsze niż 12 cm, na ścierki – 30-40 centymetrów.

Przeglądnij naszą podstronę. Możesz poczytać na niej kolejne interesujące wpisy. Zatem kliknij, aby zobaczyć więcej wiadomości na podobny temat.

Kurtki puchowe i pozostałą odzież wierzchnią zimową przechowujemy w specjalnie do owego celu określonych pokrowcach.