Wszyscy miłośnicy sportów, które wykonuje się na zewnątrz, są fanami marki The North Face

Jeśli jeździmy na kolarzówce lub biegamy niezależnie od pory roku, to na pewno wiemy, że to czego potrzeba nam najbardziej to dobre ciuchy. Kurtka w takim wypadku jest najważniejsza, ponieważ powinna chronić przed pogodą.

telewizor

Autor: Naturhouse
Źródło: Naturhouse
korytarz hotelowy

Autor: Jeff Shewan
Źródło: http://www.flickr.com

Dla tych, którzy pasjonują się sportem na świeżym powietrzu, ważne jest to, by kurtka ochraniała przed chłodem oraz wilgocią. Równolegle musi być na tyle komfortowa, że zajmując się sportem, nie zgrzejemy się nazbyt. Ważne zatem, by była to kurtka przewiewna, ale przy tym nie przepuszczająca deszczu. I takie właśnie są kurtki The North Face. Są pokryte najlepszej klasy membraną. Mają wysuniętą stójkę, żeby nie było nam zimno w szyję. W dużej części modeli mają również wyciągany kaptur. Są świetnie wyprofilowane i dopasowane zarówno do sylwetki męskiej, jak i damskiej. Interesujące są również odcienie.

Interesuje Cię przedstawiony materiał? Jeśli tak, to bez wahania kliknij ten link – to naprawdę wiarygodna strona (https://comfortapartments.eu/), która jest bardzo wartościowa!

Możemy nabyć rzecz jasna klasyczną, szarą kurtkę, ale marka wypuszcza tyle fasonów z fantastycznymi kolorami, że aż szkoda się nie skusić na jakiś model o wyraźnych barwach. Wiele fasonów posiada także podpinkę, którą możemy nosić razem z kurtką, wobec czego będzie nam ciepło na przykład w czasie wypadów w Pieniny. Mamy możliwość ją także nosić osobno – tak jak polar.

Kurtki The North Face mają też otwory wentylacyjne pod pachami na zamek, co da nam doskonałą cyrkulację powietrza. Wszystkie fasony posiadają także pojemne kieszenie, żeby pomieścić w nich bez kłopotów portfel czy klucze.