Świetny wypad weekendowy dla twej rodziny

Jeśli szukamy interesującego wypoczynku na parę dni, dobrze jest wybrać coś daleko od miejskiego zgiełku, jaki zwykle mamy codziennie. Zamiast tego wypróbujmy jakieś pełne zieleni miejsce.

Weekendowy wypad w nieznane to doskonała okazja na lepsze poznanie partnera bądź na spędzenie czasu z bliskimi. Często w codziennym pędzie nie mamy dla nich dużo czasu. Jeśli szukamy czegoś w obrębie województwa podlaskiego, dobrze jest wybrać się do gminy rajgród. Są tam piękne szlaki piesze oraz rowerowe, zatem aktywny wypoczynek możemy mieć zagwarantowany.

Ta najnowsza wiadomość (http://golden-cars.pl/wynajem-busow/) została przygotowana wyjątkowo dla ciebie. Sprawdź ją, aby odkryć nowe info. Zapraszamy do naszego serwisu!

Spokój pomoże w końcu skoncentrować się nam wreszcie na tym, co istotne, czyli na relacjach z najbliższymi. Gmina ta posiada różnorodną bazę noclegową, w tym interesujące opcje noclegów w gospodarstwach agroturystycznych. Możemy mieć wówczas zagwarantowaną przyjazną atmosferę jak również zindywidualizowane podejście. Można rzecz jasna zarezerwować sobie ekskluzywny apartament.

rajgród

Autor: bibinsatoulouse
Źródło: http://www.flickr.com
Gmina Rajgród to także idealne miejsce na zorganizowanie wszelkich konferencji, wesel i innych ważnych wydarzeń. Mieścina jest malownicza i z pewnością zachwyci wszystkich uroczymi krajobrazami. Miejscowość ma także piękną atrakcję turystyczną, to jest górę zamkową. To pradawna część Rajgrodu. Został tam niegdyś wybudowany gród warowny. Góra ta jest niewielka, z tego powodu z pewnością wejdą na nią również nasze maleństwa. Warto wejść na tę górę, gdyż widok z tej pozycji na pobliskie jezioro (moduły pływające) jest przepiękny.

Na zboczu góry mieści się amfiteatr, zaś u jej stóp zadbana miejska plaża. Warto decydować się na małe mieściny, ponieważ nie narażamy się na rzesze kłopotliwych turystów, dzięki czemu odpoczynek jest pełniejszy i spokojniejszy.