Za jakiś czas zaczynają się wakacje i uwielbiany w roku okres rodaków, by zacząć sezon urlopów nad Bałtykiem

Lato wydaje się być jedną z ukochanych przez rodaków pór roku. Zwłaszcza dzieci bardzo się cieszą z nadchodzącego lata, ponieważ jest to koniec szkoły i początek wakacji.
Lato to piękny okres, nie tylko dla przedszkolaków, którzy mają labę od nauki, ale również dla dorosłych, którzy biorą w pracy wolne i jadą nad Bałtyk, aby się zrelaksować.

Continue reading >Za jakiś czas zaczynają się wakacje i uwielbiany w roku okres rodaków, by zacząć sezon urlopów nad Bałtykiem

Lato jest jedną z ukochanych przez Polaków pór roku. W szczególności dzieci bardzo się cieszą z nadchodzącego lata, gdyż jest to zakończenie szkoły i początek cudownego lenistwa.
Lato to piękny okres, nie tylko dla przedszkolaków, którzy mają wolne od lekcji, ale również dla rodziców, którzy biorą w pracy urlop i wybierają się nad morze, aby naładować życiowe akumulatory.

telewizor

Autor: James St. John
Źródło: http://www.flickr.com
Faktem jest, że od momentu, gdy weszliśmy do UE częściej latamy do Portugalii lub Włoch na urlop, jednakże nasze polskie morze wciąż cieszy się dużym zainteresowaniem. Mamy sentyment do okresu dzieciństwa, gdy wraz z rodziną jechaliśmy na urlop – eccotravel.eu/indie/ -. Wciąż lubimy smak świeżej, smażonej rybki. Kochamy morze, które jednego dnia jest ciche i spokojne, a kolejnego dnia potrafi przywitać nas sztormem.
Jednym z ulubionych miast nad polskim morzem jest Kołobrzeg. Jest to cudowne miejsce, gdzie znajdziemy bardzo bogatą ofertę hoteli i świetne restauracje. Tu rybka smakuje wybornie. Dodatkowo, znajdziemy też mnóstwo atrakcji dla dzieci. Zatem urlop z dziećmi będzie po prostu przyjemnością. Jeśli więc wybierzemy hotel Kołobrzeg zadziwi nas swą rewelacyjną bazą noclegową. Musimy starannie zastanowić się, jaki hotel mamy zamiar wybrać, żeby potem nie żałować. Powinien on znajdować się dość blisko plaży.

Świetnie byłoby, gdyby miał w ofercie atrakcje dla naszych maluchów i oczywiście restauracyjne menu dla nich właśnie. Basen dla dzieci także będzie ogromnym plusem.