Co zabrać na wczasy nad morze?

Bez względu na to, czy wybierasz się nad Bałtyk czy nad Adriatyk, najważniejszą rzeczą będzie odpowiednie przygotowanie do wakacji. Wybrałeś już hotel nad morzem. Co trzeba spakować do plecaka, aby wakacje były bezpieczne?

hotel nad morzem

Autor: Michael Coghlan
Źródło: http://www.flickr.com
Zawartość podróżnej torby uzależniona będzie od wakacyjnej destynacji. Bowiem o ile w ciepłych krainach aura jest raczej przewidywalna, tak wypoczynek nad polskim morzem nie musi odbyć się w słońcu. Pod spodem przygotowaliśmy spis koniecznych rzeczy, które powinniśmy uwzględnić w trakcie pakowania . Najsporzej miejsca w walizce na pewno zajmą ubrania. Trzeba bowiem być przyszykowanym na każdą ewentualność. Warto jednakże przy tym mieć świadomość, iż „co za wiele, to niezdrowo”, stąd wybór musi być dobrze przemyślany. Na kilka dni przed odjazdem dobrze jest również zapoznać się z prognozą pogody, która uprości podjęcie decyzji. Z pewnością do plecaka należy spakować parę koszulek z krótkim rękawem i na ramiączkach. Przyda się również przynajmniej jedna grubsza bluza (najlepiej jeżeli będzie chroniła jednocześnie przed wiatrem). Należy zabrać ok.

Miej świadomość, że nasze odnośniki (http://www.uannynowytarg.pl/Turystyka_piesza_w_Nowym_Targu__najciekawsze_piesze_szlaki_turystyczne,17,10) prowadzą jedynie do najbardziej interesujących witryn, na jakich odnajdziesz tylko przydatne informacje.

dwóch par szortów a także jedną parę dżinsów . Panie mogą zabrać również letnie spódnice. Warto również wziąć z sobą przeciwdeszczową kurtkę. Warto mieć na względzie, iż ilość odzieży zależna jest od długości pobytu. Korzystniej będzie zabrać więcej ubranek niż miałoby ich braknąć.

Masz zamiar pogłębić swą wiedzę z tego tematu? Służymy pomocą. Trzeba przejść na kolejną stronę i tam dowiedz się więcej wiadomości.

Bielizna to podstawa, jeśli idzie o wakacyjny wyjazd. Do walizki należy spakować tyle par majtek i skarpetek, aby wystarczyły na cały pobyt. Najlepiej będzie wziąć 2 pary ponadplanowe, jeśliby na przykład skarpetki przemokły w trakcie ulewy. Warto pamiętać też o pidżamie. Jeżeli wyjazd nad morze, to obligatoryjnie należy wziąć z sobą strój kąpielowy. Dobrze jest włożyć do walizki dwa kostiumy.

Pakując walizkę, wraz z odzieżą jak też bielizną powinniśmy zapakować odpowiednie buty. Podstawą są klapki bądź sandały. Warto także zabrać pełne obuwie , na wypadek zimniejszych dni albo deszczu. Przyda się także jedna para eleganckich bucików – w razie wypadu do restauracji.