Gdzie wybieracie się w przyszłym roku na wakacje? Mamy dla Was garść propozycji!

Planowanie wakacji to w licznych polskich rodzinach praktycznie jedno z najważniejszych zadań, przed jakimi stają rodzice co roku. Jeżeli macie dzieci, wtedy zadanie jest na pewno trudniejsze, bo czeka Was dużo ograniczeń.

Continue reading >Gdzie wybieracie się w przyszłym roku na wakacje? Mamy dla Was garść propozycji!

Zaplanowanie wakacji to w wielu polskich rodzinach praktycznie jedno z najważniejszych zadań, przed którymi stają rodzice każdego roku. Jeśli masz dzieci, wówczas zadanie jest oczywiście trudniejsze, bowiem czeka Was sporo ograniczeń.

strona

Autor: Luigi Mengato
Źródło: http://www.flickr.com
Teraz podpowiadamy, jak optymalnie zaplanować wczasy i gdzie w przyszłym roku warto wyjechać!
odpoczynek dla sportowców
Jeżeli Twoja rodzina składa się głównie z ludzi lubiących sportowo spędzać czas, urlop – http://eccotravel.eu/indie/ – w górach z pewnością będzie dla Ciebie odpowiednim pomysłem. Tam właściwie zawsze, w oderwaniu od pogody, możecie wymyślić jakieś fajne sposoby na spędzanie wolnego czasu. Jeżeli pragniesz spędzić rodzinny urlop, wówczas powinniście pojechać na wakacje całą rodziną. Jeżeli jednak marzy Wam się krótka chwila odpoczynku od dzieciaków lub Wasze pociechy są aktualnie odpowiednio dorosłe, wówczas można zaplanować im samodzielny wypad na kolonie czy jakiś sportowy obóz. Dzieci w każdym wieku niewątpliwie będą zauroczone tym rozwiązaniem!
Wakacje dla leniuchów
Jeśli jedyne, o czym akurat myślisz to położenie się przy basenie z napojem w ręku, wtedy z pewnością idealnym kierunkiem na Wasz urlop będzie morze. Jeśli wybierasz się na wczasy w sezonie urlopowym, wtedy możesz zdecydować się na nasze morze, jeżeli jednak uda Ci się dostać wolne w pracy w innym, trochę chłodniejszym miesiącu, wtedy polecamy wyjechać za granicę – będziecie mieć gwarancję ładnej pogody.

Niezależnie od tego, co ostatecznie wybierzecie, na pewno musicie korzystać z każdej sekundy urlopu. Życzymy Ci udanych wakacji!