Pociecha jest najcudowniejszym skarbem dla rodziców – starają się więc oni, aby było uśmiechnięte oraz zdrowe

Każda matka oraz każdy ojciec oczekują na przyjście na świat swojego maluszka. Są uradowani, że mogą przywitać kolejnego członka rodziny.
Maluchy rosną jak na drożdżach.

Continue reading >Pociecha jest najcudowniejszym skarbem dla rodziców – starają się więc oni, aby było uśmiechnięte oraz zdrowe

Każda matka oraz każdy tata czekają na narodziny swojego bobaska. Są wniebowzięci, że będą mogli przywitać nowego członka familii.
Maluchy rosną jak na drożdżach.

pszenica

Autor: Photography_Gal
Źródło: http://www.flickr.com/
Maroko

Autor: Maroko Travel
Źródło: Maroko Travel
pensjonat

Autor: VnGrijl
Źródło: http://www.flickr.com

Na początku są maluteńkie i stale trzeba się o nie troszczyć. Jednakże nie zdążymy się niekiedy zorientować, gdy minie pierwszy rok życia naszego maleństwa. Brzdąc już dawno raczkuje i nawet zaczyna również stawiać pierwsze nieudolne kroki. Jest to idealny moment, żeby nabyć buty dziecięce. Początkowo, w domu, nasz maluszek z chęcią będzie biegał boso, gdyż nie będzie czuł się jeszcze zbyt śmiało, a jego małe nóżki nie będą jeszcze za bardzo nawykłe do chodzenia. Jednak po jakimś czasie, kiedy zaczniemy wychodzić na spacery, a nasz berbeć będzie chciał dreptać trzymając nas za rękę, to będziemy zmuszeni kupić mu pierwsze buty dziecięce. Nie zapominajmy, że powinny być one uszyte z delikatnej skóry, by nóżki naszego bobaska nie pociły się i by buty dopasował się do stopy, a nie na odwrót. Należy również zwrócić uwagę na mało śliskie podeszwy. Zazwyczaj najlepiej kierować się tym, czy buty dziecięce mają atest. Nie zapominajmy, że od pierwszych bucików mnóstwo zależy, gdyż pomagają one maluchowi uformować stopę oraz styl chodzenia.

Ważne jest to, żeby kupić produkt najlepszej jakości i aby nie oszczędzać na zakupie. To niezwykle istotne, gdyż pomoże uniknąć nam problemów, które mogą pojawić się w przyszłości – na przykład płaskostopie lub bóle kręgosłupa.