Czego musimy posmakować w Tajlandii?

Kraina uśmiechów to jeden z popularniejszych kierunków, jeżeli idzie o Azję Południowo-Wschodnią.
Wiele osób wybiera ów kraj, którym bywa potocznie mieniona Tajlandia, w charakterze celu swojej pierwszej podróży na ów kontynent.

wypadek

Autor: iStock.com
Spełnia ona wszelkie podstawowe warunki: jest całkiem bezpieczna, ma obszerną ofertę noclegową w każdym przedziale cenowym, niezwykle łatwo jeździ się po owym państwie, można skonsumować doskonałe pikantne potrawy oraz jest bardzo egzotyczna. Jednak, czego trzeba spróbować w Tajlandii?
Radość

Autor: Earl McGehee
Źródło: http://www.flickr.com

Wyjeżdżając do państwa egzotycznego, jakiego sztuka kulinarna daleko różni się od tego, do czego europejski żołądek jest przyzwyczajony, nie sposób nie jeść czegoś innego. Kochamy uliczne jedzonko, albowiem jest autentyczne, niedrogie a także przede wszystkim bezpieczne. Nie trzeba się obawiać kłopotów żołądkowych – zasada jest prosta – im dalej od turystycznych knajpek, natomiast bliżej do miejsc, gdzie jedzą miejscowi, tym bezpieczniej. Przechadzając się ulicami Bangkoku, czy innych dużych miejscowości, na każdym kroku zaczepiani jesteśmy propozycjami thai massage.

Jeżeli zainteresował Cię nasz wpis, to do zweryfikowania (https://www.uannynowytarg.pl/BLOG,17) mamy nowe treści na stronie, którą stworzyliśmy pod tym linkiem.

Masaż głowy, stóp albo całego ciała – wszystko możliwe tutaj i teraz, na ulicy. Sugerujemy jednak, by pójść do profesjonalnych gabinetów, w którym to miejscu w wyciszonym pomieszczeniu, z fantastycznymi aromatami rozpylonymi w atmosferze, gdzie w tle słychać delikatną, cichą, wschodnią muzykę następuje charakterystyczny tajski masaż.

Masażystka używa łokcie, kolana, stopy, szczególnych uderzeń rękami etc. Godzinny masaż całego ciała jest zachwycający. Nie sposób nie posmakować w wielu miejscach, dlatego że każdy jest nieco inny.