Tam jest gorąco! Gdzie wybrać się na wakacje w listopadzie?

Najwięcej ludzi projektuje urlop w trakcie szczytu sezonu turystycznego, a więc w lipcu bądź sierpniu.
Jednakże jest bez liku miejsc, gdzie w listopadzie można wypoczywać na plaży a także SPAcerować w krótkich spodniach.

Mało tego, nie jedynie pogoda jest interesująca, również ceny poza sezonem lub zaraz na jego początku są o wiele mniejsze. Takowe ciepłe miejsca odkryjemy nie jedynie na wyspach Santorini, w Azji bądź Afryce, ale też w Europie.
santorini

Autor: Sascha Kohlmann
Źródło: http://www.flickr.com

Trochę mniej popularna siostra Sycylii, Sardynia jest doskonale znana miłośnikom opalania się oraz miłośnikom kurortów, lecz w głębi wysepka skrywa bezmiar niesamowitych miejsc. Na przykład pozostałości zagadkowej cywilizacji, kolonię murali czy też niedostępne, niesamowite góry. Choć naturalnie warto zaglądnąć również nad morze. Sardynia ma jedne z najpiękniejszych plaż w Europie, zaś najlepsze z nich są ciężko osiągalne.

Chciałbyś poznać coś równie interesującego? Ekstra, ta strona www (https://www.astorhotel.pl/spa/pakiety-spa/) na pewno będzie dla Ciebie pożyteczna, gdyż znajdziesz na niej sporo podobnych danych.

Boka Kotorska – jest to jedno z najładniejszych punktów na Bałkanach. Boka to zatoka Adriatyku objęta tajemniczymi, zielonymi górami. Całokształt przypomina nieco norweskie fjordy, tylko jest nad ciepłym morzem które w tamtym miejscu jest bardzo spokojne, jak jezioro. Nad Boką Kotorską leży wiele średniowiecznych miast, z których najsłynniejsze to otoczony przez mury Kotor.

Tam jest najwięcej obieżyświatów, ale szczerze w innych miastach nie powinno być tak źle i odkryjecie nad Boką nieduże, nieznane wybrzeża. Całkiem blisko stamtąd także do Chorwacji jak też słynnego Dubrovnika, gdzie również warto zaglądnąć przy okazji.

Z pełną odpowiedzialnością zalecam to opracowanie każdemu fanowi tego zagadnienia. One niewątpliwie również są warte zainteresowania.

Faktycznie Europa jest czarująca!