W jaki sposób wyprawić atrakcyjną imprezę firmową?

Impreza firmowa – dla jednych horror, dla pozostałych super zabawa. Co zrobić, by twoi pracobiorcy wrócili usatysfakcjonowani z takiego wyjazdu? Jakiego rodzaju sugestie podsunąć zwierzchnikowi, ażeby weekend ze współpracownikami nie był przykrą nieodzownością?

Sylwester 2012/2013

Źródło: ruszajwpolske.pl

Każdy, kto choćby przez rok pracował w korporacji, ma pojęcie czym jest impreza firmowa. Wykorzystując tak zwany fundusz socjalny, firmy aranżują wyjazdy do ośrodków wczasowych albo na paintball, inne zabierają ich do pubów czy też na kręgielnie. Jeśli firmy nie chcą zatem zdemotywować swych pracowników imprezą, skorzystać mogą z usług profesjonalnej firmy aranżującej takie wydarzenia. By uzyskać zlecenie, takie firmy powinny zaprezentować istotnie atrakcyjną ofertę. Dzisiaj wśród imprez firmowych królują dwa programy. Jeden z nich jest to ekonomiczny, a więc wyjścia dla pracobiorców organizowane w prywatnym zakresie. Drugi, troszeczkę bardziej rozbudowany, to głównie zapewnienie pracobiorcom nowoczesnego oprzyrządowania a także najlepszych atrakcji.

Czy masz wrażenie, że napisany przez nas post jest nieschematyczny? Jeśli tak, to dodatkowo zgłąb także zamieszczony tutaj (https://www.kasprowy.pl/hotel/hotel-dla-dzieci) pokrewny materiał.

Współcześnie na zdecydowanym topie będą tzw. gry z fabułą. Klient wynajduje jakiś temat, zaś firma szykuje scenariusz, wynajmuje aktorów jak też instruktorów. Wyjścia w rodzaju „kręgielnia i alkohol” są już passe. Ludzie potrzebują kontaktu ze przyrodą, zabaw na świeżym powietrzu, wyjścia na boisko piłki nożnej czy siatkówki. Coraz większą popularność zdobywają przyjęcia dla maluchów.

Tam zatrudnieni mają szansę na integrację nie przy drinku, ale doglądając bawiących się pociech. Jeżeli chodzi o imprezy integracyjne Szklarska Poręba sprawdza się doskonale, pracobiorcy z pewnością nie będą się w tym miejscu nudzić.