Metody na połączenie sportu z rekreacją

Spływ pontonem Przełomem Bardzkim jest eskapadą pięcioma zakolami, przecinającymi góry Bardzkie, obnażając skały wysokie na kilkanaście metrów. Lasy schodzą swoją zielenią do samej rzeki, łąki swymi kolorami oraz zapachem zapierają oddech w piersi. Wszystko to w ciszy zakłóconej tylko trelem ptaków, szumem liści jak też pluskiem wody. Jednym słowem Przełom Bardzki – cud Sudetów.
Rafting Bardo to kapitalna forma spędzenia wolnego czasu. Szlak Nysa Kłodzka – Przełom Bardzki przy stosownie niskim stanie wody jest proponowany nawet dla rodzin z maluchami, dla osób starszych ale również ludzi szukających spokoju. Decydując się na Rafting Bardo proponujemy przyjechać, na przystań do Barda (ok. 75 kilometrów od Wrocławia w kierunku Kudowy), tutaj zostawiają Państwo swój samochód na parkingu. Po dopasowaniu wyposażenia (pagaje, ponton, kamizelki) jedziemy do miasteczka Młynów, w którym na miejscu realizujemy szkolenie z zakresu pływania na pontonie i w drogę. Szlak ma 15 kilometrów natomiast spływ trwa 2,5-3,5 godziny. Dopływają Państwo do Barda w którym zdają ekwipunek na przystani. Na miejscu znajduje się dogodne miejsce na ognisko, gdzie można wypocząć po spływie.
Górskie spływy kajakowe nie bez przyczyn stają się coraz to w wyższym stopniu modne.

Jeśli czujesz, że powyższa publikacja może być według Ciebie za krótka, to zamieszczony tutaj tekst zapewne Cię usatysfakcjonuje. Kliknij i sprawdź.

To idealne zestawienie sportu oraz rekreacji. Rafting Bardo to obowiązkowa lokalizacja na mapie urlopowiczów szukających wrażeń, z dala od miejskiego zgiełku. Rafting Bardo przez wzgląd na lokalizację jest szczególnie ciekawy. Szczególna topologia wodna powoduje, iż pomiędzy marcem a październikiem gdy stan wód w tych okolicach jest większy jest to wymarzone miejsce na spływ.
Fantazjujesz o niezapomnianych przygodach podczas letniego czy zimowego urlopu? Chcesz znakomicie spędzić czas z rodziną czy zaaranżować wyjątkową niespodziankę dla swoich pracowników? Spływ pontonowy Przełomem Bardzkim to wyprawa pięcioma meandrami Nysy Kłodzkiej. Popłyną Państwo pradawną doliną, miedzy barwnymi łąkami jak też wysokimi skałami otulonymi zielonym lasem, jaki od stuleci porasta zbocza gór Bardzkich.

To ważne źródło (https://kasprowy.pl/restauracje) odnosi się do publikowanej tutaj kwestii, zatem jeśli jest ona godna Twej uwagi, to kliknij ten odnośnik!

Prócz oszałamiających widoków, uczestnicy spływu będą mogli zrobić fotografie fascynującym mieszkańcom tej pięknej okolicy – czaplom, sarnom. Spływy pontonowe to doskonała forma spędzenia czasu wolnego.