Ile kosztuje dobry obiad w Wietnamie i z jakiego powodu należałoby zwiedzić ten kraj?

Czy wiesz, że jest pewien piękny Azjatycki kraj, w jakim w jego płn. części są cztery (podobnie jak w Polsce ) pory roku, lecz w południowej już tylko 2? Zaliczają się do nich (tak jak w Kambodży i w Tajlandii) pory sucha i deszczowa.

Internet

Autor: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com
Kraj, o którym mowa w niniejszym tekście to piękny oraz pełny zielonych gór Wietnam. Jego północną część najlepiej zwiedzać od czwartego miesiąca w roku do października, gdyż zimy potrafią w tamtym miejscu być podobnie mroźne jak w Polsce.

Odnajdziesz tu naprawdę szczegółowe opracowanie (https://www.coraltravel.pl/Grecja/Rodos/hotel/EVI_HOTEL/21035/40-260867-24FF.html) tego tematu, zatem należy je starannie przeczytać. Dowiesz się wtedy sporo interesujących informacji.

Jeżeli natomiast pragniemy zwiedzić południową część Wietnamu, to możemy to zrobić praktycznie o każdej porze roku. Jeżeli nie wiesz, jak można by się w tamto miejsce dostać, to należałoby dodać, że najbardziej wygodnie byłoby to zrobić drogą lotniczą z któregoś z europejskich miast. Cena takiego biletu (w obie strony) powinna wynosić około.

Potrzebna jest Ci ciekawostka na podobny temat? Szczegółowych postów szukaj na naszej następnej witrynie. Miłej pracy!

2 tysiące PLN. Naturalnie można się w tamto miejsce dostać z przesiadkami przez przykładowo Kubę, wtedy (przy korzystaniu z tzw. niedrogich linii lotniczych) można by za wycieczkę do tego kraju zapłacić jeszcze mniej. Jeżeli chodzi o podróżowanie po obszarze tego kraju, to bardzo popularne są pociągi oraz autobusy. Można także skorzystać z niezwykle tam słynnych skuterów oraz motorów.

autobusy

Autor: Graci Camiña
Źródło: http://www.flickr.com
wietnam

Autor: Tempur
Źródło: Tempur
Należałoby dodać, że przebywając w Wietnamie nie musimy posiadać także żadnych kłopotów ani ze znalezieniem dobrych miejsc motelowych ani ze znalezieniem dobrych i tanich barów. Warto dodać, że w tym kraju targowanie się jest normalne i tym samym, jest mile widziane.

Nocleg w dwupokojowym miejscu hotelowym kosztuje około dziesięciu dolarów amerykańskich, natomiast za typowy posiłek zapłacimy ok. dwóch dolarów. Naprawdę należałoby odwiedzić ten ciekawy kraj choćby dla jego przepięknych widoków.