Dom wypoczynkowy w Grzybowie – perfekcyjny pomysł na udany urlop.

Grzybowo to miejscowość letniskowa w północno – zachodniej Polsce, leżąca w gminie Kołobrzeg nad Bałtykiem. Wieś ta liczy około 1347 mieszkańców. Znajdują się tam liczne ośrodki wypoczynkowe, piaszczysta plaża oraz morze. Co roku w sierpniu w Grzybowie ma miejsce dwudniowy Jarmark Ceramiczny, na którym prowadzone są kursy ceramiczne, bednarskie, bębniarskie i plastyczne.

odpoczynek na tarasie pensjonatu

Autor: basile morin
Źródło: http://www.flickr.com
Pensjonat „X” to obiekt usytuowany w urokliwej nadmorskiej miejscowości.

Czy ciekawią Cię podobne zagadnienia? Jeżeli tak, to jeszcze więcej tego rodzaju postów stworzono na naszej kolejnej witrynie. Zapraszamy!

„X”zbudowany został szczególnie z myślą o przyjemnym wypoczynku, nawet dla najbardziej wymagających gości. Pokoje ulokowane są w pobliżu dworca PKS i zaledwie kilka minut od plaży!Bliskość morza, a także roztaczająca się w okół zieleń, to oaza spokoju, co szczególnie sprzyja pobytom w gronie najbliższych i przyjaciół. Komfortowe pokoje oraz schludne wyposażenie to cechy charakterystyczne naszego pensjonatu.

fantastyczny pensjonat

Autor: grassrootsgroundswell
Źródło: http://www.flickr.com

W pensjonacie w Grzybowie znajduje się 20 lokali do wynajęcia – 1,2,3 lub 4 – osobowych. Oprócz luksusowej łazienki i wygodnego salonu do dyspozycji jest również kuchnia z lodówko-zamrażarką i kuchenką. W każdym pokoju znajduje się telewizor plazmowy oraz możliwość podłączenia do WiFi. W cenie pobytu przygotowujemy śniadanie w formie szwedzkiego stołu. Oprócz tego wykupić można lunche i kolacje.

Pensjonat w Grzybowie oddaje do dyspozycji także:- kort do tenisa ziemnego; – stół do ping ponga;- wiatę grillową, wspaniale nadającą się na imprezy plenerowe;- plac do zabaw dla dzieci;- możliwość wypożyczenia rowerów;- przestronne parkingi;

Do dyspozycji naszych pensjonariuszy oddajemy także kameralną salę kominową, gdzie pomieści się 40 osób. Jest to doskonałe miejsce, w którym można zaaranżować kameralną imprezę lub po prostu odpocząć przy wytwornej muzyce. Szczegółowo tutaj: pensjonaty w Grzybowie.

Naszą specjalnością jest też w organizowaniu:spotkań integracyjnych dla pracowników;- konferencji;- obozów dla dzieci i młodzieży;- przyjęć okolicznościowych;- zabaw tanecznych;- kameralnych wesel.

Od czasu do czasu organizujemy też weekendy fitness.
Polegają na specjalnej diecie oraz wysiłku fizycznym pod okiem profesjonalnych instruktorów, połączone z masażami oraz kuracjami na ciało.