Przed nami wakacje – duża część z nas będzie chciała wybrać się nad polskie morze, gdyż czujemy do Bałtyku ogromny sentyment

Pomimo tego iż w dzisiejszych czasach mamy prawo jeździć po całym świecie i wybrać się na przykład na Hawaje lub Kanary, to wciąż spora grupa rodaków woli wczasy nad naszym morzem.

I nie wynika to z braku pieniędzy. Po prostu uwielbiamy swoje morze.
wakacje rowy

Autor: Torrey Wiley
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli zastanawia nas wyjazd na wakacje (przenieś mnie do strony) nad morze bałtyckie, to każdy ma inne preferencje. Są tacy, którzy wolą większe miasteczka, gdzie bywają imprezy i inne atrakcje.

Hej, sprawdź to (http://www.astorhotel.pl/wakacje-nad-morzem/), jeżeli jeszcze nie wiesz o tej ciekawej stronie a przekonasz się, że okaże się ona dla Ciebie bardzo użyteczna.

Zwykle taki punkt widzenia przyjmują ludzie młodzi. Bywają także tacy, którzy nad Bałtyk wybierają się, by zrelaksować się albo by spędzić przyjemne oraz rodzinne wczasy – dlatego preferują małe wioski, gdzie bywa cicho. Zwykle mowa o parach z malutkimi szkrabami, które na co dzień żyją w wielkich aglomeracjach i w okresie urlopu chcą uciec przed hałasem i ciągłym pośpiechem. Mają ochotę przez ten czas poleżeć na piasku, wraz z dziećmi budować zamki z piasku i powolnym krokiem chodzić na obiad na świeżą rybkę w nadmorskiej smażalni. Jeżeli szukamy miłego miejsca na wakacje, mamy możliwość wytypować Rowy. Jest to nadbałtycka wioska, która znajduje się nieopodal Ustki, przy pięknym jeziorze Gardno i na granicy Słowińskiego parku Narodowego. Możemy wyszukać tu hotele albo domki kempingowe. Każdy zabukuje coś fajnego dla siebie.

Zatem jeżeli chcemy spędzić miłe wakacje Rowy są najlepszym miejscem na mapie polskiego wybrzeża. Wioska nas nie rozczaruje. Odpoczniemy tu trochę i naładujemy akumulatory przed powrotem do miasta i codzienności.