szlaki rowerowe na mazurach a także w Zakopane – czyli, jeziora przeciwko góry na szlakach

Chcesz wybrać się na wczasy na mazury, albo w góry? Uwielbiasz jeździć na rowerku i pragnąłbyś również trochę w tamtym miejscu pojeździć, by aktywnie spędzić czas? Jeśli tak, to idealnie trafiłeś! wewnątrz naszego felietonie po opowiadamy Ci o tych lokalizacjach w kontekście szlaków rowerowych!

Continue reading >szlaki rowerowe na mazurach a także w Zakopane – czyli, jeziora przeciwko góry na szlakach

Chcesz wybrać się na wczasy na mazury, lub w górki? Lubisz jeździć na rowerku i chciałbyś także troszkę w tamtym miejscu pojeździć, aby aktywnie spędzić czas? Jeżeli tak, to idealnie trafiłeś! wewnątrz naszego artykule po opowiadamy Tobie o tych lokalizacjach w kontekście tras rowerowych!

Maroko

Autor: Maroko Travel
Źródło: Maroko Travel
Szlaki rowerowe są bardzo popularne już od wielu lat – są doskonałe dla „koneserów” tych konkretnych dwukołowców, którzy to uwielbiają aktywnie spędzać własny czas – albo samotnie, czy z rodziną. trasy rowerowe mazury bywają do tego idealne, albowiem bywają o wiele spokojniejsze aniżeli te, o których po opowiadamy w późniejszej cząstce felietonu. Powracając jednakże do temaciku szlaki rowerowe na mazurach bywają doskonałe dla rodzin – mogą być krótsze, lub bardziej długie, trwać parę minut albo kilka godzin – wszyściutko zależy od tego ile pragniemy spędzić wśród nich czasu, i jak dużo posiadamy wewnątrz siebie siły. Oczywiście każdy szlak jest zaznaczony odpowiednim kolorem, jednakże nie wątpiąc w to cięższymi trasami są te w kolejnym punkcie naszego tekściku…
obrazeczek - przemysł

Autor: Marcin Polak
Źródło: http://www.flickr.com
Szlaki rowerowe wewnątrz gór, a dokładniej trasy rowerowe Zakopane to istny raj dla rasowych wyczynowców, chociaż i w tym miejscu znajdziemy kilka „łagodniejszych” tras. Zakopane jednakże charakteryzuje się bardziej trudnymi, a nie prostotą tras, poprzez fakt bycia tak jakby „stolicą” polskich gór.

W uzależnieniu od trasy, mamy przeróżnego typu stopnie różnic wzniesień, oraz różne czasy przejazdu, które to czasami posiadają taką samą długość, jednak poprzez wzgląd właśnie na różnice górek, ma możliwość wynieść bardziej długi, lub krótszy czas.

Ten odnośnik do strony (http://golden-cars.pl/) kieruje do niezwykle ciekawej witryny, która posiada równie interesujące informacje na opisywany wątek.

Dlatego w dobry sposób zaplanuj swój szlak, nim się na te trasę wybierzesz!