Jak wykończyć biuro wygodnie, a przy tym stylowo? Podpowiadamy kilka pomysłów.

Kiedy prowadzimy własną firmę – nie ma znaczenia, czy świadczymy usługi, czy np. posiadamy własny sklep w internecie, prędzej albo później zechcemy wynająć lub nabyć lokal w mieście jako siedzibę własnej firmy.

Continue reading >Jak wykończyć biuro wygodnie, a przy tym stylowo? Podpowiadamy kilka pomysłów.

Kiedy posiadamy własną firmę – nie ma znaczenia, czy świadczymy usługi, czy np. posiadamy swój sklep w sieci, prędzej albo później będziemy chcieli wynająć albo nabyć lokum w mieście jako siedzibę naszej firmy.

Nie ma znaczenia, czy okaże się to niewielki pokoik czy też wielkie kilkudziesięciometrowe pomieszczenie, ważne, aby było ono wyposażone komfortowo, w taki sposób, abyśmy zarówno my sami, jak również nasi pracownicy a także klienci, jacy się u nas zjawią, czuli się tam przyjaźni i uznali, że to rzeczywiście fajne miejsce.

jedzenie

Autor: Christopher William Adach
Źródło: http://www.flickr.com
Głównym elementem wyposażającym są oczywiście właściwe meble. Powinniśmy zainwestować w szczególności w krzesła, regały i stoły. Dopasujmy ich ilość do ilości PRacowników już zatrudnionych. Pamiętajmy też, że ważne jest, aby w pomieszczeniach znalazła się wystarczająca ilość wolnego miejsca do chodzenia. Raczej nikt nie lubi przeciskać się pomiędzy stołami i regałami. Jest to nie jedynie niemiłe, ale również może grozić niebezpiecznym wypadkiem.
maty tekstylne

Autor: Sludge G
Źródło: http://www.flickr.com
Na podłodze najlepiej jest położyć wykładziny i maty tekstylne. Są one łatwe w utrzymaniu czystości i co istotne, są również mocno wytrzymałe, nawet gdy codziennie będzie poruszało się po nich wiele osób w butach wyjściowych, nawet w zimowym czy typowo jesiennym.

W biurze przydaje się także urządzić nawet nieduży pokój do wypoczynku, gdzie pracownicy mogą po prostu odpocząć, posiedzieć, napić się herbaty lub zjeść śniadanie.

Kliknij tu – ta unikalna strona internetowa (koneser.eu/lokal/moxy-hotel/) będzie dla Ciebie interesująca. Znajdujące się na niej treści dotyczą zbliżonej tematyki, co artykuł, który właśnie czytasz.

Jeszcze fajniejszym pomysłem jest zapewnienie w takim pokoju rozrywek w rodzaju gry komputerowe czy na konsolach.