Większość z nas lubi stawiać przed sobą zadnia

Każdy jeden początek roku to czas, gdy stawiamy sobie cele, które planujemy zrealizować w określonym czasie.
Oczywiście każdy z nas za cel obiera sobie coś innego. To fakt, iż duża liczba ludzi kończy tylko na planach, bo na ich spełnienie zwyczajnie z biegiem czasu brakuje zaangażowania.

Continue reading >Większość z nas lubi stawiać przed sobą zadnia

Każdy początek roku to czas, kiedy stawiamy sobie cele, które planujemy zrealizować w konkretnym okresie.
Oczywiście każdy z nas za cel obiera sobie coś innego. To fakt, że duża grupa ludzi kończy jedynie na planowaniu, ponieważ na ich realizację zwyczajnie z biegiem czasu brakuje samodyscypliny.

hiszpania wycieczka

Autor: U.S. Department of Agriculture
Źródło: http://www.flickr.com
Cóż, taka już jest ta ludzka natura i nic ani nikt tego nie zmieni. Ci jednak, którzy są lojalni wobec osobistych postanowień, za wszelką cenę starają się uczynić wszystko, aby wykonać je do końca. Jedni kończą z uzależnieniami, drudzy odchudzają się, kolejni planują wycieczki do ulubionych miejsc. Jak widać żadne z wyżej wymienionych zamierzeń nie bywa nierealne, wystarczy odrobina zapału oraz chęci i wszystko się uda. Od wielu lat marzysz, by odwiedzić Hiszpanię? Więc przestań marzyć i zrealizuj to. Jeśli interesuje Cię akurat kreatywna Hiszpania wycieczka – eccotravel.eu/sri-lanka/ – do tego państwa wcale nie okazuje się poza kwestią Twoich możliwości. Po co marzyć, jak jest możliwość to osiągnąć? Nie stać Cię? Rozejrzyj się za kolejnym zajęciem i systematycznie odkładaj, a latem lub jesienią będziesz miał możliwość właśnie tam się znaleźć – . Jeśli ogromnie fascynuje Cię dokładnie Hiszpania wycieczka do tego kraju okazuje się wyłącznie kwestią Twoich chęci i jeśli tylko odrobinę z siebie dasz, to nie okaże się to już tylko marzeniem, ale pozostanie rzeczywistością.

zdjęcia

Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
rodzice

Autor: Villa Glass
Źródło: Villa Glass
Rozpoczęcie roku to najlepszy okres na wyznaczanie celów.

Nie rezygnujmy z nich bardzo szybko. Przy odrobinie samozaparcia nie będzie dla nas rzeczy niewykonalnym. Czym byłoby życie bez marzeń i dążenia do ich realizacji?