Każdy kto chce odseparować się od zgiełku miasta powinien odwiedzić Karpacz – przepiękne wzgórza przeznaczone dla samotnych spacerów

Karpacz jest położony na Dolnym Śląsku, na granicy Polski oraz Czech. To najlepsze miejsce, gdzie mamy możliwość podziwiać piękne krajobrazy i odnaleźć ciszę.

Karpacz, kościółek drewniany

Autor: Ronald Preuß
Źródło: http://www.flickr.com
Szlaki są w miarę proste do przemierzenia, gdyż pagórki nie są zbytnio wysokie i dlatego możemy tam pojechać z dziećmi. Szlaki nie są też aż tak tłoczne jak w Tatrach, więc faktycznie będziemy mogli odpocząć i stykać z przyrodą.
Jeżeli zdecydowaliśmy się spędzić weekend na podlasiu lub dłuższą chwilę w tej krainie, potrzebny nam będzie nocleg. Każdy pensjonat w Karpaczu przywita nas miłą i domową atmosferą. Będziemy mieli szansę zapuścić korzenie na kilka dni w przemiłym miejscu, gdzie z tarasu będzie rozpościerał się przepiękny pejzaż. Takie krajobrazy uspokoją podrażnione pracą nerwy. Codzienne problemy odejdą w niepamięć, a my będziemy żyć chwilą.

Jeśli podoba Ci się prezentowany artykuł, kliknij ten odnośnik – niewątpliwie także warto zobaczyć tutaj (http://www.transcom-system.com.pl/pl/produkty/automaty-parkingowe) następny dający do myślenia materiał!

Karpacz wydaje się być idealnym kierunkiem grupowych, ale także samotnych wyjazdów. Jeśli interesują nas tanie noclegi Karpacz pokoje zawsze będą na nas czekać- Rezydencja „TROJAN”. Bardzo często odnajdziemy je w starych domach z wieloletnią historią, w cichej okolicy nad strumyczkiem. Magiczne tereny całkowicie wycięte z czarno-białych widokówek.

W wielu hotelikach odnajdziemy wspólne dla gości pokoje dzienne z kominkiem, gdzie przy prawdziwym ogniu będziemy mieli możliwość porozmawiać z innymi gośćmi, wymienić się gawędami i poradami lub poczytać książkę i miło odpocząć.
Karpacz jest jeszcze nieodkrytym przez urlopowiczów na masową skalę miejscem odpoczynku. Śpieszmy się więc cieszyć ciszą i cudownymi widokami w tych rejonach.