Billboardy – środek na zostanie widocznym przez tysiące osób

Reklama dźwignią handlu – racja znana wszystkim. Im większa ilość ludzi zobaczy usługę, tym większa ilość będzie miała szansę na kupno. Dlatego ważne jest umiejscowienie reklamy, jak również jej wielkość. Oszczędzając na reklmę zatrzymujesz powodzenie swojego produktu.

Reklama

Autor: ING Group
Źródło: http://www.flickr.com
Wpadaj w oczy – zamieść reklamę na billboardzie

Billboardy to ogromne oświetlane plansze na których umieszcza się plakaty reklamowe. Wielkim wymiarem cechują się billboardy (na przykład: Nikt nie minie nich beznamiętnie. Jej wymiary zaręczają, że setki osób dziennie będą natykać się na nasz towar. Dzięki temu marka zacznie być sławna, a grono potencjalnych nabywców rozbuduje się. Bystre slogany marketingowe zlokalizowane na billboardzie mogą stać się w tak bardzo popularne, że przenikną do przeszłości, będą skwapliwie cytowane, co jeszcze bardziej umocni pozycję firmy na rynku. Interesującym odbiorców wyjściem jest seria reklam, kiedy na początkowym umieszczono pytanie, a dopiero potem rozwiązanie. W minionych latach sławny był kazus, kiedy pewna marka wykupiła dwa billboardy obok siebie. Na jednym umiejscowiła zmyśloną zdarzenie będącą marzeniem sporu ludzi, a na drugim udostępniła raklamę swojej firmy, która to pragnienie spełniała – jest to świetny przykład kreatywności!

Reklama

Autor: FaceMePLS
Źródło: http://www.flickr.com

Zaplanuj akcję marketingową i wydzierżaw billboardy

Niemało przedsiębiorstw trudniących się wynajmem billboardów gotowych jest wesprzeć w rozplanowaniu całościowej akcji marketingowej.

Ponadto podpowiadają jak zdefiniować kim jest klient, do którego chcemy dotrzeć i na tej podstawie proponują sporządzenie projektu graficznego, jego wydruk i montaż. Na życzenie zleceniodawcy przeprowadzane są ankiety przed, jak i po instalacji reklamy. Czynności te mają za zadanie odpowiedzieć na zagadnienie czy akcja osiągnęła sukces, i jaka jest jej skuteczność. Bezdyskusyjną mocną stroną wynajmu powierzchni reklamowej jest niski koszt, jaki musimy w nią zainwestować. Przykładem może być: sprawdź to.