Telebim wykorzystywany jest na koncertach

Telebim zezwala wszystko zobaczyć uważnie

Jeśli posiadamy w planach zorganizowanie dużego koncertu oraz zaznaczymy, że przyjdzie na niego wiele setek ludzi, to musimy się liczyć z tym, że nie wszyscy będą w stanie dostrzec to co ma miejsce na scenie. Dlatego warto wszystko zorganizować w taki sposób, żeby dało się zapewnić świetne widowisko nawet tym, którzy znajdą się dalej. Świetnie do tego zadania sprawdza się telebim, który może oferować ekran sporej wielkości, a ten podaruje nam świadomość, że wszystko dokładnie będziemy mieli możliwość zauważyć.

Co więcej nie oślepiają one w oczy, zatem nawet jeżeli na koncercie będzie dość ciemno, to mamy gwarancję, że wszyscy będą właściwie wszystko dostrzegali, a jednocześnie ich oczy nie będą się nadmiernie męczyły – . Istotne jest także to, że taki ekran zezwala na szybką przemianę pokazywanego obrazu, przez co możemy pokazywać nie tylko to co pojawia się na scenie, lecz także to co ma miejsce na płycie, gdzie bawią się ludzie.

Montowane są na odpowiednich linach

telebimy reklamowe w mieście

Autor: GabboT
Źródło: http://www.flickr.com

Takie telebimy mamy szansę przymocować na mocnych linach, przez co będą podwieszone w powietrzu, lecz także mogą być stojące. Ważne okazuje się to, abyśmy wszystko wybrali do własnych potrzeb oraz co więcej, żebyśmy zamontowali je w taki sposób, żeby jak najwięcej osób mogło je widzieć. Przez to też często montowane są przy trasach na specjalnych słupach, dzięki czemu można na nich pokazywać reklamy, a to sprawia, że duża rzesza osób może się z nimi poznać.

Dużo firm wynajmuje takie ekrany

Należy posiadać gwarancję, że sporo firm pożycza tego typu ekrany, przez co możemy z nich korzystać tylko wówczas, jeśli tego wymagamy (medas-media). Taki wynajem nie jest kosztowny, a uzyskujemy świadomość, że nasza wiadomość dojdzie do tych osób, do których dojść powinna.