Niemal niezauważalna rzecz, która może się przydać w kilku sytuacjach. Jest niezbędna, kiedy się tego tak naprawdę nie spodziewamy

Dobrze wykreować coś z tak naprawdę niczego. Absurd? Nieprawda. Z właściwym gadżetem możemy zrobić jeszcze więcej niż się wydaje. Przykład? Karta przeżycia.

To się ma szansę zdarzyć często, gdy nie zdajemy sobie sprawy kiedy jakaś sprawa będzie niezbędna. Naturalnie, dowód osobisty jest niezbędny, a od czasu do czasu wręcz niezbędny. Identycznie prawo jazdy, gdy jedziemy autem i zatrzyma nas policja. Karta kredytowa jest potrzebna, kiedy chcemy wybrać pieniądze, jednak jest jeszcze niewielka karta, która jest przydatna wtedy, kiedy tego się najmniej spodziewamy. Karta przeżycia jest detalem, który może zawierać dziesięć narzędzi. Każde z nich ma inne zastosowanie, choć przy pierwszym wrażeniu trudno stwierdzić, na czym rzecz polega. Albo przynajmniej będziesz się domyślać, do czego konkretny otwór jest przeznaczony.

nóż survivalowy

Autor: Adam Meek
Źródło: http://www.flickr.com

Jest tu mnóstwo ciekawych opcji. Jedną z nich jest przyrząd do puszek.

Jeżeli jesteś zdania, że opisywany tutaj tekst zawiera niesamowicie interesujące dane, to kliknij na odpowiedni serwis, który też Cię wciągnie całkowicie.

No tak, z puszką do piwa masz szansę sobie poradzić, ale tu zapewne chodzi o puszki, które nie są tak nietrudne do otwarcia, a zawartość w nich jestbardzo potrzebna w określonych sytuacjach. Tak samo klucz do śrub motylkowych, prawie błaha rzecz, a jakże często się przydaje. Zupełnym dodatkiem będzie piła i drapaczka i otwór do zawieszania,przykładowo na breloku dla kluczy, ale już klucz doniewielkich śrub ma szansę się przydać w sytuacji najmniej oczekiwanej. Karta przeżycia ma dużo funkcji, jak pierścień, który umożliwia wyznaczenie kierunek na mapie, jak i klucz w czterech rozmiarach. Niezbyt wiele? Jest także linijka i otwieracz do butelek, a gdy zabraknie narzędzi i narzędzi kuchennych, to można także skorzystać z opcji awaryjnej, ze śrubokręta i noża.

To wszystko sprawia, ze ta z wrażenia mało ważna karta przeżycia ma na pewno mnóstwo działań, o których nawet nie myśleli. Prawdopodobnie i tak z koniecznych z tych opcji nie będziemy korzystać, ale nie zmienia to faktu, że dobrze mieć przy sobie tą niewielką rzecz, gdyż nigdy nie wiadomo, kiedy będzie nam najbardziej potrzebny śrubokręt czy nóż. Doskonale mieć zawsze zapasowy plan na wypadek nieprzewidzianych sytuacji, a ten dodatek z pewnością zasługuje na to miano : kontakt.